Komoda z przewijakiem Baby Best, sprawdzony pomocnik każdego rodzica

meble dla dzieci baby best

Pokój, w którym zamieszka małe dziecko powinien być nie tylko piękny dla oka, ale przede wszystkim praktyczny. Wówczas nie jest najważniejsza opinia odwiedzających Cię gości, a to w jaki sposób Ty możesz zaopiekować się i pielęgnować maleństwo. Warto mieć wszystko pod ręką, kiedy musisz szybko zareagować na potrzeby swojego dziecka. Właśnie ku temu służy komoda z przewijakiem Baby Best, która sprawi, że wszystko niezbędne będzie na wyciągnięcie ręki.

PIELĘGNACJA I PRZEWIJANIE BEZ KOŃCA

Komody z przewijakiem są jednym z najbardziej użytecznych mebli w pokoju noworodka. Pozwalają wygodnie i bezpiecznie przewinąć maleństwo. Dzięki kilku szufladom zmieścisz wszystkie niezbędne akcesoria niemowlęce. To nie tylko oszczędność czasu, gdy wszystko masz w obrębie kilku centymetrów, ale także oszczędność Twoich pieniędzy. Nie musisz kupować osobno, komody i przewijaka. To częste praktykowane w branży meblowej rozwiązanie 2 w 1, daje znać o sobie kolejny raz.

System mebli dziecięcych Baby Best możesz dostosować wedle własnych upodobań. To solidne i nowoczesne meble dające możliwość aranżacji pokoju dziecięcego. Połączenie przynajmniej dwóch funkcjonalności sprawia, że przy niewielkim metrażu pokoju możemy zaoszczędzić na wolnej przestrzeni. Przewijanie to jedna najczęstszych czynności wykonywanych przy małym dziecku. W pewnym momencie staje się to rutyną, dlatego potrzeba do tego dobrego sprzętu. Takim jest właśnie komoda z przewijakiem Baby Best.

BABY BEST JEST THE BEST!

Produkt, o którym mowa posiada trzy szuflady na prowadnicach rolkowych, to praktyczny przewijak dla niemowlaka. Jeśli chodzi o kolorystykę to posiada biały korpus. Z kolei daszek i nóżki występują w kilku wariantach kolorystycznych. Podobnie sytuacja wygląda z uchwytami, które można dobrać w kolorach analogicznie do daszku.

Komoda z przewijakiem Baby Best wymiary
Komoda z przewijakiem Baby Best wymiary

Wymiary tego mebla to: szerokość: 83 cm, wysokość: 92 cm, głębokość: 73,5 cm. Twoje dziecko spędzi na nim wiele godzin, dlatego ważne jest, aby był stabilny, wykonany z materiału nieszkodzącego skórze maleństwa. Najważniejsze, żeby był bezpieczny. Wszystkie te cechy zawiera w sobie komoda z przewijakiem Baby Best. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Łatwo też utrzymać go w czystości, to też bardzo istotne, aby nie doszło do przeniesienia bakterii i wirusów.

SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ INNYCH RODZICÓW

Pamiętaj o swoim komforcie, przewijak powinien mieć odpowiednią wysokość, tak aby Twój kręgosłup w pewnym momencie nie zbuntował się. Korzystanie z tego mebla musi być dogodne, ponieważ wykonywanie czynności przewijania dziecka będzie miało miejsce kilka razy dziennie. Dobry przewijak to taki, który służy nie tylko dziecku, ale także drugiemu użytkownikowi, czyli rodzicowi.

komoda_z_przewijakiem_babybest
Komoda z przewijakiem Baby Best

Komoda z przewijakiem Baby Best będzie spisywała się dobrze nie przez pierwsze dwa lub trzy miesiące życia dziecka. Zdecydowanie dłużej posłuży Ci, ponieważ wykonana jest z wysokiej klasy materiału. Jeśli przewijak przestanie Ci być potrzebny, to możesz go zdemontować, a wówczas możesz korzystać z komody. A co w przypadku, kiedy w Twoim domu pojawi się kolejne dziecko? Wystarczy dokupić przewijak i z powrotem zamontować go na szafkę.

Rozdysponuj odpowiednio swoją przestrzeń w mieszkaniu, tak żeby bez problemu zmieścić komodę, przemyśl to rozwiązanie, bo po demontażu przewijaka zyskasz mebel na kolejne lata. Chociaż jest to droższe rozwiązanie niż zwykła nakładka na łóżeczko, to cena komody z przewijakiem Baby Best jest bardzo atrakcyjna i spełni Twoje oczekiwania. To najlepsze rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy chcą nabrać pierwszych szlifów przy zmianie pieluchy. Jeśli rodzice będą rywalizować ze sobą, kto przewinie dziecko szybciej, to nasza propozycja pozwoli na bicie kolejnych rekordów.

You may also like