Dobre spanie na tapczanie – spać czy nie spać?

Tapczan rozkładany Karol

Dobry sen to podstawa. Energię na nowy dzień, dobry humor, jak i należyte samopoczucie fizyczne, gwarantuje wybór odpowiedniego łóżka. Takiego, dzięki któremu nie wstaniemy rano lewą nogą, a kręgosłup pozostanie na swoim miejscu, nie dając bolesnych objawów. No i tu może pojawiać się pytanie niczym z szekspirowskiej tragedii – spać czy nie spać? A jak spać, to na czym? Wersalka, ekstremalnie wielkie łoże, a może tradycyjny, skromny w swym wydaniu tapczan rozkładany? O ile interpretacja szekspirowskiej tragedii była i jest raczej jednoznaczna, o tyle wybór konstrukcji, która ma posłużyć do codziennego spoczynku, nie jest już tak prostą.

TAPCZAN ROZKŁADANY DWUOSOBOWY – PODWÓJNE ZADOWOLENIE

Niewątpliwie każdy ma swoje upodobania. Ale czymże by one były, gdyby nie tak szeroki wybór łoży? A pośród nich chociażby tapczan rozkładany jednoosobowy. Ideał wśród mebli służących nie tylko do nocnego spoczynku, ale i popołudniowego relaksu. W pojedynkę, gdyż rozmiary na to pozwalają. A gdy do zadowolonych użytkowników zechce dołączyć jeszcze jedna osoba, pozostaje postawić na tapczan rozkładany dwuosobowy. Niczym mercedes wśród pojazdów klasy ekonomicznej. Wygodnie, elegancko, a w zależności od wybranego obicia, jego koloru bądź wzoru, wnoszący do wnętrza nawet nutkę lekkiej ekstrawagancji.

Tapczan rozkładany Karol dwuosobowy
Tapczan rozkładany Karol dwuosobowy

A CO ZROBIĆ Z POŚCIELĄ?

Gdyby chcieć wymienić wszystkie zalety, jakie oferują tapczany rozkładane z pojemnikiem na pościel, mogłoby nie starczyć nocy! Ba, nawet dwóch! Bo to biały kruk. Drugie takie łoże się nie trafia. Zakup gwarantujący satysfakcję, a przede wszystkim wygodę codziennego użytkowania. Jakość, której pozazdrościłyby „Żony Hollywood” i prezencja, jakiej nie powstydziłby się Premier.

WIECZORNE MŁODZIEŻOWE ROZMOWY NA TAPCZANIE

Nie zapominamy o klienteli najbardziej wymagającej. Stanowczej, często buntowniczej, w której głębi duszy wciąż kryje się pewna doza wrażliwości. A mowa o młodzieży. Tak, tej właśnie naszej współczesnej młodzieży, dla której rozkładane tapczany to nie jedynie miejsce na sen, ale i miejsce towarzyskich spotkań. Być może nam dojrzałym, znanych niegdyś piżamowych party. Wieczorów spędzonych w pozycji leżącej, z wciągającą lekturą w dłoni. Bądź długich weekendów, kiedy to zapomina się o istnieniu budzika.

Tapczan młodzieżowy rozkładany kusi swą formą. Bo z powodzeniem spełnia funkcje praktycznego mebla, w którym zmieści się pościel, ale i leżanki idealnej na leniwe popołudnia. Nocą zaś przemienia się w bezpieczne ramiona, które otulają sennymi marzeniami. By rano budzić do życia, nowych wyzwań, a za dnia oczekiwać na powrót młodego właściciela, w międzyczasie prezentując swe wdzięki w skrzętnie zaaranżowanej młodzieżowej przestrzeni.

Tapczan rozkładany Bill
Tapczan rozkładany Bill

Chcieć powiedzieć, do wyboru do koloru, to ciągle zbyt mało, bowiem tapczany młodzieżowe oferują prostotę rozkładania, maksymalny komfort użytkowania i wygodę, którą docenią najbardziej wymagający młodzi ludzie.

DLA SINGLA TAPCZAN 1 OSOBOWY

Tapczan 1 osobowy z powodzeniem zagości w kawalerce singla. Nienachalnie się prezentując, ale ciut jakby z boku puszczając oczko do swojego nowego właściciela, by przymierzył się do spania. Poczuć tę sprężynową konstrukcję, miękkość materaca, o idealnym podparciu i przyjazny w dotyku materiał.

NA ZDROWIE MŁODEJ PARY!

A dla Młodej Pary, dla której każdy detal ma znaczenie, a blask poduszki dołączonej do kompletu czeka tylko na lekki ucisk głowy, z której dopiero co zdjęto wianek, utkany ze świeżych polnych stokrotek, tapczan z pojemnikiem 2 osobowy. Nie duży, nie mały lecz w sam raz. Przystrojony miłością pachnącą, wpisujący się w atmosferę i klimat każdego wnętrza. A pod względem wygody będący w stanie walczyć o najwyższy stopień upragnionego podium.

Tapczan rozkładany Karol 2 osobowy
Tapczan rozkładany Karol 2 osobowy

You may also like