Fotel uszak tapicerowany Anna– perfekcja wśród uszaków

Fotel uszak tapicerowany Anna

Poszukujesz perfekcji? Czegoś co ma być wygodne, eleganckie i nienaruszające Twojego komfortu i zdrowia? Każdy z naszych klientów, który gości w sklepie internetowym poszukuje rozwiązania idealnego. Takiego, które zastosuje do wielu pomieszczeń w swoim domu, biorąc pod uwagę oczywiście wiele innych czynników jak cena oraz forma dostawy. Znaleźliśmy produkt idealny, który chcemy opisać, abyś nie tracił czasu na poszukiwanie – bardzo miło nam przedstawić fotel uszak tapicerowany Anna!

USZY NIE OD PARADY

Fotel uszak tapicerowany Anna to model typu uszak. To typ z wysokim i wąskim oparciem, zakończonym dużymi uszami, czyli wypustkami, charakterystycznymi krzywiznami zapobiegającymi m.in. mimowolnemu opadnięciu głowy zmożonego snem użytkownika tego fotela. Uszaki słyną z elegancji, stylu i często bywają wyborem naszych klientów. Dlaczego? Prezentują się nienagannie niemal w każdym pomieszczeniu. Uniwersalność to klucz do sukcesu fotelu Anna.

Fotel uszak tapicerowany Anna nameblowej
Fotel uszak tapicerowany Anna

Na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie. Jednak nic bardzo mylnego! To wystylizowany produkt, który możesz postawić w sypialni, pokoju dziennym czy nawet w salonie. Odprężysz się w nim, przeczytasz wiele dobrych książek i wsłuchasz się w swoją ulubioną muzykę, obejrzysz niejeden oscarowy film. Warto dodać, że wszystkie czynności odbędą się w bardzo komfortowych warunkach.

PARAMETRY, CZYLI WALORY ANNY

Wymieniając kolejno parametry fotela tapicerowanego Anna mamy nieodparte wrażenie, że każdy z nich to cecha dodatnia. Stelaż zarówno siedziska jak i oparcia jest drewniany z elementami płyty wiórowej. Siedzisko składa się ze sprężyny falistej, a wypełnione jest pianką poliuretanową. Z kolei oparcie to połączenie pasów gumowych z tą samą pianką. Dlaczego zastosowano właśnie ją? Za jej sprawą siadając kształt siedziska dostosowuje się do krzywizn Twojego ciała. Poza tym, kiedy tylko wstaniesz, to wraca do poprzedniej postaci.

Jeśli chodzi o nogi fotela Anna, to masz dwie możliwości. Pierwsza opcja to wersja standardowa z czterema bukowymi nogami prostymi. Druga kombinacja to możliwość wstawienia dwóch stylowych nóżek przednich. Wchodzi to w grę, w momencie dopłaty przez Ciebie 50 złotych. W przypadku drugiej opcji fotel wygląda bardziej okazale, ale tylko Ty wiesz do jakich celów i w jakim miejscu postawisz fotel uszak.

FOTEL Z WIELOMA MOŻLIWOŚCIAMI

Fotel uszak tapicerowany Anna to nie tylko elastyczne siedzisko, ale też elastyczna oferta w naszym sklepie internetowym. Wymiary tego modelu są następujące – szerokość całkowita – 80 cm, wysokość całkowita – 98 cm, głębokość całkowita – 90 cm, szerokość siedziska – 52 cm, głębokość siedziska – 52 cm, wysokość oparcia – 68 cm. Warto też wspomnieć o wielu dostępnych kolorach fotelu uszak Anna.

Fotel uszak tapicerowany Anna tkanina marakesz
Fotel uszak tapicerowany Anna tkanina marakesz

Masz do wyboru aż 6 dostępnych wybarwień nóg oraz 9 rodzajów tkanin! Trudno nam jednoznacznie polecić najlepszą konfigurację, bo o gustach przecież się nie dyskutuje. Dodatkowo chcemy zaznaczyć, że do fotelu Anna możesz dokupić podnóżek do kompletu. Jeśli marzysz o wyprostowaniu nóg podczas siedzenia w swoim ulubionym fotelu, to nie wypada nie skorzystać z tego rozwiązania.

TAPICEROWANA FAWORYTKA

Nasze tapicerki pochodzą z polskiej hurtowni, jednej z wiodących na rynku. Skorzystaj z szerokiego wyboru obić – szenilowych, plecionek, wzorzystych, ekoskór, plamoodpornych, pluszowych, welurowych. Tkaniny na stronach są dokładnie opisane, podobnie jak ich sposoby czyszczenia. My ze swojej strony w tej materii służymy pomocą i doradztwem. Nasi konsultanci słyną z podsuwania dobrych rozwiązań. Wycena wykonania w wybranej tkaninie jest zawsze sprawą indywidualną. Dzwoń lub pisz w sprawie kosztów, gdy już wybierzesz swoją wymarzoną tkaninę, to cena zależy od dokonanego wyboru. O wszystkich kosztach zostaniesz powiadomiony!

Mamy duży wybór tapicerek. Dla zainteresowanych klientów wysyłamy wybrane próbki tkanin za zadatkowaną kwotę 30 zł. Przemyśl dobrze swój zakup, choć fotel tapicerowany Anna, to jeden z naszych pewniaków wśród uszaków. Połączenie komfortu z elegancją, to lubi każdy!

You may also like