STOLIK KAWOWY NA WYSOKI POŁYSK

Stolik kawowy

 

Aranżacja domowego wnętrza stanowi nie lada wyzwanie. Tym bardziej, gdy do dyspozycji jest niewielka przestrzeń. Trzeba zadbać o możliwość umieszczenia wszystkich elementów, które wybrane pomieszczenie uczynią funkcjonalnym, ale i ciekawym pod względem wizualnym. Jednym z wyrobów meblarskich, które winny zagościć w każdym mieszkaniu, domu, ale i miejscu spokojnych, biznesowych spotkań jest stolik kawowy. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru takowego?

Liczy się praktyczne zastosowanie, ale i efekt wizualny. Wybierając stolik kawowy weźmy zatem pod uwagę:

  • wielkość pomieszczenia, w którym ma zagościć,
  • aranżację wnętrza,
  • funkcje, jakie ów stolik ma spełniać,
  • kolorystykę – tę ulubioną, ale i tę, która wpisze się w klimat wnętrza,
  • konstrukcję,
  • trwałość wykonania,
  • zastosowane materiały.

Analizując powyższe punkty, ostateczny wybór z pewnością będzie doskonałym. My za to polecamy stoliki kawowe na wysoki połysk. Tak wiemy, właśnie myślisz sobie, że biały, błyszczący blat nie sprawdzi się u Ciebie. Tradycyjna aranżacja, rustykalne elementy, specyficzne dodatki, a to przecież takie nowoczesne. Nic bardziej mylnego! Dostępność różnych kształtów i konstrukcji sprawia, że błyszczący blat stolika kawowego wpisze się w każdy klimat. Począwszy od bardzo tradycyjnego, przez całkiem przeciętne wręcz nudne wnętrze, skończywszy na współczesnym, nowoczesnym i minimalistycznym wydaniu. Biały to kolor uniwersalny, a połysk uzyskany między innymi dzięki wykorzystaniu surowców renomowanych europejskich producentów, przyciąga uwagę, nadaje harmonii, ale i czyni wnętrze wyrazistym. A do tego, to wciąż praktyczne rozwiązanie.

Poza tym dziś, w dziedzinie aranżacji wnętrz panuje pełna dowolność. Nie ma brzydkiego i ładnego. Jest to, co podoba się Tobie. Jeśli efekt błyszczącego, białego stolika zadowala Cię, gdy gości w pobliżu tradycyjnych ozdób, czemu nie pokusić się o jego zakup?

Do wyboru jest kilka typów białych stolików kawowych na wysoki połysk. Oto i one.

Stolik kawowy Pixel
Stolik kawowy Pixel

 

Cofnięty cokół sprawia wrażenie, jakoby stolik unosił się w powietrzu. Niesamowite wrażenia wizualne gwarantowane. Powierzchnia stolika jest odporna na działanie promieniowania UV, a do tego nie podatna na zarysowania. Popołudniowa kawa w towarzystwie lśniącej odrobiny luksusu? Pixel to jest to!

Stolik kawowy ORIDO
Stolik kawowy ORIDO

 

 

 

Orido to najwyższa jakość wykonania i ciekawa konstrukcja niejako podstawki, na której został oparty połyskujący, biały blat. Klasyka odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania w czystości. Maksimum przyjemności z popołudniowego „five o’clock”.

Stolik kawowy NANO
Stolik kawowy NANO

Dla pracusiów i osób stawiających przede wszystkim na praktyczne rozwiązania, idealnym dopełnieniem salonowej (choć nie tylko) przestrzeni, będzie stolik kawowy Nano. Minimalistyczna forma i dwa blaty połączone cokolikiem, dzięki czemu uzyskano skromną przestrzeń potrafiącą pomieścić komputer, książkę, piloty i inne przedmioty pomiędzy błyszczącymi, białymi blatami. A wieczorna praca przy lampce czerwonego wina kontrastującego z blatem na wysoki połysk to coś, co możemy oglądać już nie tylko w filmach. Ale wprost we własnej, domowej przestrzeni.

Stolik kawowy Tora
Stolik kawowy Tora

 

Tora to kolejne praktyczne rozwiązanie, w postaci połączenia dwóch grubych, białych, błyszczących blatów. Nieco przestrzeni na drobiazgi lub czasopisma. Wygodny dostęp, a z drugiej strony konstrukcja, która subtelnie ukrywa to, co zwykle wałęsało się gdzieś bezwiednie po kanapie, na przykład piloty. Całość oczywiście odporna na zarysowania, promieniowanie UV i łatwa do utrzymania w czystości.

Ława kawowa Mark
Ława kawowa Mark

 

 

Ława kawowa Mark to największy klasyk, spośród klasyków. Uniwersalny stolik, miejsce na wyśmienitą filiżankę aromatycznej kawy bądź kubek ulubionego naparu ziołowego. Jest tradycyjnie, ale i elegancko. Ta wersja sprawdzi się u Ciebie…..i u Ciebie również…

Stolik kawowy Kudo
Stolik kawowy Kudo

 

 

Kudo zadowoli najbardziej wyrafinowanych smakoszy urządzania wnętrz. Poza wysokim połyskiem i ciekawą konstrukcją oferuje pojemną szufladę. No jak go nie kochać? Nie da się!

Stolik kawowy Stif
Stolik kawowy Stif

 

 

 

A na koniec do Państwa dyspozycji Stif. Stolik kawowy o nieprzeciętnej konstrukcji, umieszczony na czterech kółkach. Maksymalna funkcjonalność i możliwość zastosowania, jako stolika pomocniczego. A jeśli ma służyć na tę wyczekiwaną rano kawę, wystarczy zablokować kółeczka i cieszyć się subtelną mleczną pianką świeżej latte.

 

podpowiadała Ania, głowa pełna dobrych pomysłów, 

szukasz dobrych i tanich mebli? zobacz www.nameblowej.pl – internetowy sklep z meblami

You may also like