Narożniki tapicerowane z Polski do UK

Narożnik tapicerowany z Polski Rudolf

Nie wiesz jak zakupić i dostarczyć meble z Polski do UK? Oto prosty sposób: w sklepie wysyłkowym NaMeblowej.pl wybierasz narożnik dokładnie taki o jakim marzyłeś. Składasz zamówienie, określasz tkaninę tapicerską, kolorystykę – wybarwienie i zgłaszasz, że chcesz dostawę do UK. Proste, prawda? Współpracujemy z kilkoma przewoźnikami, którzy w sposób solidny i bezpieczny dostarczają nasze narożniki tapicerowane z Polski do UK. Profesjonalne zabezpieczenia w transporcie, ubezpieczenie, idealna komunikacja to wszystko jest w naszym standardzie. Możesz być pewny, że zakupione meble w naszym sklepie internetowym w Polsce dojadą do Twojego domu na Wyspach w bardzo dobrej formie!

Narożniki tapicerowane do UK w transporcie

Takie narożniki tapicerowane zazwyczaj produkujemy w czasie 2-3 tygodnie a potem czas na dostawę w zależności od adresu docelowego w Anglii czy Irlandii. Przeważnie czas na dostawę narożników z Polski do UK to około 2-3 dni robocze. Umawiamy dogodny termin załadunku i dostawy dla naszych klientów. Kierowca przed przyjazdem na miejsce, telefonicznie zapowiada się z wyprzedzeniem, tak by w sposób łatwy i szybki przyjąć meble.

Narożnik tapicerowany z Polski Karl Bis
Narożnik tapicerowany z Polski Karl Bis

Narożniki tapicerowane z Polski to jakość gwarantowana!

Kto nie wie, niech sprawdzi, kto wie ten poleci. Narożniki tapicerowane z Polski to górna pólka światowa zarówno w jakości wykonania narożników jak i we wzornictwie i nowoczesnym stylu. Mamy w ofercie kilkadziesiąt modeli narożników rozkładanych, małe, średnie i te największe do dużych salonów. wedle potrzeb i własnego gustu. Tkaniny tapicerskie najnowsze modele i wzory – jest w czym wybierać! Zapraszamy – doradzimy i podpowiemy jak właściwie wybrać narożnik do salonu i jaką tkaninę dopasować do danego modelu narożnika. Zapraszamy klientów z Polski i UK – warto pytać 🙂

Narożnik tapicerowany z Polski Tomasz
Narożnik tapicerowany z Polski Tomasz

You may also like