Kominki LED elektryczne– spełnienie Twoich marzeń

kominki-led-elektryczne-artesian

Obawiasz się, że Twój pomysł może być trudny do zrealizowania? Nie wiesz, czy masz dostateczne warunki, aby ziścić swoje marzenie? Bo kto nie marzy o własnym kominku w swoich czterech kątach! Myślisz, że trudno będzie o spełnienie marzeń w Twoim mieszkaniu? Nic bardziej mylnego, dlatego chcielibyśmy Ci zaproponować rozwiązanie jakim są kominki LED elektryczne.

JAKI KOMINEK LED ELEKTRYCZNY WYBRAĆ?

Opatuleni w koc, w towarzystwie dobrej książki, z kubkiem ciepłego kakao. Nieopodal słychać trzask i skwierczenie palącego się drewna. Któż nie marzy o sobie w takiej scenerii dla spędzenia wieczoru? Nie każdy jednak może pozwolić sobie na budowę tradycyjnego kominka. Jeśli mieszkasz w bloku, kamienicy, to musisz poszukiwać rozwiązań alternatywnych. Takim właśnie są kominki LED elektryczne. Dlaczego?

Płonący w domu ogień to symbol ciepła i bezpieczeństwa. Oba te warunki spełnia nowoczesne rozwiązanie, czyli kominek na prąd. Wystarczy podłączenie do gniazdka elektrycznego i możesz cieszyć się zarówno ciepłem jak i bezpieczeństwem. Wybór kominka powinien być dostosowany do własnych możliwości i pragnień. Na dzień dzisiejszy najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem są kominki z diodami LED.

kominki-led-elektryczne-new-castle
Kominek LED elektryczny New Castle

KRYTERIUM OSZCZĘDNOŚCI

Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania Twojego kominka. Żywotność diod LED to aż 75.000 godzin czyli prawie 6 lat. W tym porównaniu blado wypada żywotność zwykłych żarówek. To tylko 2000 godzin czyli 83 dni. Zużycie energii przez diody LED wynosi tylko 11,2 W czyli 10-krotnie mniej w porównaniu do tradycyjnych żarówek!

Korzystając z kominka codziennie przez 5h, oszczędzisz około 135 zł w ciągu roku w porównaniu do kominka z tradycyjnymi żarówkami. Dodatkowo po około 400 dniach jesteś zmuszony wymienić tradycyjne żarówki co wiąże się z kolejnym kosztem, o którym należy pamiętać. Oszczędność z użytkowania kominka z diodami LED po 2 latach może sięgnąć nawet 350 zł w porównaniu do innych kominków! To rozwiązanie dla osób nie tylko oszczędnych, ale którym nie są obojętne losy naszej planety.

JAK TO DZIAŁA?

Palenisko zostało zastąpione elektrycznymi grzałkami. Ogień w kominkach ledowych wygląda coraz bardziej realistycznie. Modele znajdujące się w naszej ofercie mają nawet do 125 ustawień płomienia (5 efektów kolorystycznych, 5 ustawień jasności, 5 ustawień szybkości). Pięć ustawień jasności płomienia pozwala dobrać najlepszy efekt płomienia do otoczenia i atmosfery.

Dzięki płynnej kontroli temperatury w zakresie od 17°C do 27°C można dopasować temperaturę do swoich wymagań. Elektroniczny termostat pokazuje ustawioną temperaturę. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie wyłącznika czasowego. Umożliwia on zaprogramowanie wyłączenia kominka w zakresie od 30 minut do 9 godzin. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie wieczorami. Dzięki temu nie musimy martwić się, czy kominek będzie pracował w nocy, niepotrzebnie generując dodatkowe koszty.

kominki-led-elektryczne-serenity
Kominek LED elektryczny Serenity

STYLIZOWANA DEKORACJA

Modele kominków LED elektrycznych znajdujących się w naszej ofercie często są stylizowane na czasy, które miały miejsce kilka wieków temu. To bardzo sprytne rozwiązanie, jeśli jesteś kolekcjonerem antyków. Nowoczesny kominek wystarczy uruchomić dołączonym do zestawu pilotem. Komfortowo, bez wstawania z wygodnego fotela, można zarówno włączyć kominek jak i obsługiwać wszystkie jego funkcje.

szafka-rtv-z-kominkiem-led-elektrycznym-windsor
Szafka RTV z kominkiem LED elektrycznym Windsor

Z pewnością zainteresują Cię kominki, które mogą zawisnąć na Twojej ścianie. To oszczędność miejsca w każdym pomieszczeniu. Poza tym możesz skorzystać z opcji z szafką na urządzenia RTV. Producenci przekonują, że to bezpieczne rozwiązanie i niesamowita oszczędność przestrzeni. Nie trudno się z nimi zgodzić, sami to sprawdziliśmy. Nam wypada życzyć Ci udanego wyboru. Pora spełnić swoje marzenia.

You may also like