MEBLOŚCIANKI POKOJOWE, COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁY MEBEL

mebloscianki-pokojowe-evra

Urządzanie pokoju gościnnego, salonu wymaga od nas dużej dozy wyobraźni. To centralne pomieszczenie naszych domów, miejsce, gdzie przebywamy najwięcej czasu, często też spożywamy posiłki. Przede wszystkim zapraszamy do niego gości w celach towarzyskich. Ogromny wybór elementów wystroju dla salonu może być przytłaczający. Przy próbie utrzymania stylu zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami trzeba naprawdę się nagimnastykować. Mamy dla Was jednak złoty środek na poskromienie nieuchronnie zbliżającego się chaosu. Proszę Państwa, czas na meblościanki pokojowe!

ALE TO JUŻ BYŁO?

Meblościanki pokojowe, to niegdyś nieodzowny element wyposażenia mieszkań naszych rodziców. Były to najczęściej oszklone witryny, potężne szafy, do których można było się schować i poczuć się niczym bohaterowie „Opowieści z Narnii”. Meblościanki straszyły, a nie stanowiły wyposażenia pokoi. Służyły jako magazyn, w którym chowało się wiele niepotrzebnych szpargałów. Zero designu, zero pożytku z mebli, których przed użytkowaniem wzbraniało poczucie strachu. W końcu jak się otworzy potężną szafę, to wszystko z niej wyleci i cały pokój zostanie zasypany ubraniami…

mebloscianki-pokojowe-angel
Meblościanka Angel 3

Nie dziwota, że meblościanki lądowały na śmietniku i każdy meblowy użytkownik wolał poświęcić więcej czasu, aby dobrać każdy element wyposażenia pokoju z osobna. Wiele osób nie podołało temu i tym sposobem w ich salonie zapanował miszmasz. Na szczęście ktoś postanowił dokonać reaktywacji, nieco zapomnianych meblościanek. W naszej ofercie poszliśmy także w tym kierunku.

PORZUĆ MEBLOŚCIANKOWY STEREOTYP

Powracają do łask, odświeżone, nowoczesne, biorące pełnymi garściami design. Współczesne meblościanki składają się z modułów przystosowanych także do przechowywania sprzętu RTV. Nie będziesz musiał kłopotać się z kinem domowym, wielką plazmą, czy też ogromnymi głośnikami. Wszystko pomieścisz.

W naszej ofercie zestawy mebli dysponują wieloma odmianami kolorystycznymi, a także kompozycjami z elementami szklanymi i instalacją oświetleniową. Meblościanki już nie trącą myszką! W naszym sklepie online znajdziesz zarówno opcje, która idealnie nadaje się do niewielkich pokoi, a także te, które wypełnią znacznie większą przestrzeń.

mebloscianki-pokojowe-ambi
Meblościanka Ambi

W komplecie poza szafami i witrynami znajdziemy półki, regały. W wielu przypadkach daje to duże pole do konfiguracji całego zestawu. To chyba najpoważniejszy argument, który przekonuje większość klientów w kwestii zakupu meblościanki pokojowej. Wystarczy tylko kilka kliknięć, a tym samym kilka problemów zostanie wypędzonych z Twojej głowy. Zakupisz komplet, pasujących i dostosowanych do siebie mebli. Serce do domu, jakim jest salon możesz w ten sposób umeblować dosłownie w kilka chwil.

MEBLOŚCIANKI POKOJOWE SĄ DLA LUDZI!

Dzisiejsze meblościanki przestały kojarzyć się peerelowskim klimatem. Przestały być magazynem dla wszystkich zbędnych rzeczy, które nie mogą znaleźć sobie miejsca w pokoju. Teraz są określane mianem domowych organizatorów, które sprawią, że nawet najmniejszy przedmiot w Twoim pomieszczeniu znajdzie swoje miejsce. Zestawy, które odnajdziesz na stronach naszego sklepu należą do lekkich, użytecznych i designerskich mebli. W zależności od koncepcji mogą być nowoczesne, ale też również tradycyjne.

Jak wybierzesz? To już tylko Twoja wola, a my możemy przypomnieć o meblościankach, które warto ponownie ugościć w swoim domu.

Chcesz wiedzieć więcej o meblościankach? Zadzwoń do nas +48 602 500 841 lub zobacz na http://www.nameblowej.pl wysyłkowy sklep z meblami dla Ciebie.

You may also like