Szafy przesuwne z nadstawką i lustrem – do przedpokoju i salonu

Szafy przesuwne Mark

Ubrania w nieładzie i brak miejsca na nową garderobę. Z tym problemem zmaga się wiele osób. Częściej kobiety, choć nie tylko. Jest na to jednak rada – szafy przesuwne do przedpokoju  i salonu – z nadstawką i lustrem. Połączenie idealne, niczym jajko niespodzianka!

SZAFY PRZESUWNE DO RZEDPOKOJU I SALONU

Nie tylko szafa, która może pomieścić wiele, niemalże wszystko, ale i nadstawka, gdzie miejsce swoje znajdą rzeczy, niekoniecznie użytkowane na co dzień. Do tego lustro, bez którego nie obejdzie się przymiarka żadnej kreacji. Trwałość i jakość, jaka sprawdza się na długie lata użytkowania. Okazja, by przedpokój stał się jeszcze bardziej funkcjonalnym niż do tej pory.

Szafy przesuwne Emma
Szafy przesuwne Emma

SZAFA Z NADSTAWKĄ I DRZWI PRZESUWANE

Szafy przesuwne do przedpokoju z nadstawką i lustrem, to jeden z lepszych wyborów. Maksymalna wygoda użytkowana. Drzwi z system przesuwnym, dzięki czemu w przedpokoju pozostaje wolna przestrzeń. Swobodny dostęp do garderoby i innych rzeczy, umieszczonych chociażby w nadstawce. Szeroka paleta kolorystyczna, dzięki której dopasowanie do dowolnej aranżacji przedpokoju, nie stanowi najmniejszego problemu.

Szafy z nadstawką i lustrem Kajtek
Szafy z nadstawką i lustrem Kajtek

OSZCZĘDNIE I ERGONOMICZNIE

Rozwiązanie wprost idealne. Do dużych przestrzeni, gdzie znalazło się miejsce na jeszcze jedną szafę i kolejne sztuki odzieży, a przede wszystkim do niewielkich przestrzeni. Tam, gdzie oszczędność miejsca, wykorzystanie każdego zakamarka i ergonomia, mają największe znaczenie.

Szafy przesuwne Aleksander
Szafy przesuwne Aleksander

You may also like