Biurka Unique darmowa dostawa do domu

Biurko Bora Unique

UWAGA! Promocja marcowa- biurka Unique darmowa dostawa do domu. Skorzystaj z takiej oferty tylko do końca marca 2017 r. Teraz w promocji pytaj także o niższą cenę dla biurka na laptopa białe lub czarne

Biurka Unique szklane w Twoim biurze

Jeśli już oglądałeś biurka Unique i zastanawiałeś się które byłoby najlepsze dla Ciebie, to teraz decyduj. Wybierz biurko Avante białe lub czarne. Nie czekaj, takiej sytuacji nie będziemy mieć szybko.

Biurko Avante Unique
Biurko Avante Unique

Zapytaj o niższą cenę biurka

Tylko w marcu możesz negocjować cenę biurka- zatem bierz telefon do ręki i dzwoń do nas +48 602 500 841. Lubimy twardych negocjatorów 😉

Ładne biuro w potrzebie

Zobacz wszystkie biurka – zapytaj nas, podpowiemy, doradzimy. Gwarantujemy jakość wykonania i praktyczność. Bądź oryginalny w swoim wyborze.

Biurko Bise Unique
Biurko Bise Unique

Darmowa dostawa to się opłaca

Jeśli nadal się wahasz, to warto wspomnieć, iż biurka Unique mamy już w ofercie od kilku lat. Systematycznie wprowadzamy nowe modele zgodnie z najnowszymi trendami aranżacji przestrzeni biurowych. Praktycznie każde biurko mamy od ręki, co oznacza że na drugi dzień od zamówienia biurko pakujemy wysyłamy z darmową dostawą do Twojego domu.

You may also like