FOTEL USZAK, CZYLI W OBJĘCIACH PRZYJEMNOŚCI

fotel-uszak-anna

Tak naprawdę jest to bez różnicy, czy lubisz styl nowoczesny czy tradycyjny. I tak nasz fotel uszak tapicerowany zawróci Ci w głowie. Dostępne w wielu stylach oraz wariantach kolorystycznych. Wykonane ze specjalnej pianki sprawią, że dostosują się do kształtu Twojego ciała. Jeśli chcesz odpocząć, usiąść wygodnie podczas czytania książki, to powinieneś dokładnie przejrzeć nasze produkty z kategorii foteli tapicerowanych.

BĘDZIE TWOIM OPARCIEM

Sekretem naszych foteli jest wysokie oparcie, które doskonale wpływa na Twoje plecy. Przy wyborze tego rodzaju mebla, powinieneś pamiętać o zdrowiu swojego kręgosłupa. Doskonale rozumiemy i doceniamy wymagania naszych klientów, jakie stawiane są naszym fotelom. Specjalnie w tym celu zaprojektowaliśmy szeroki asortyment, aby trafić w Twój gust. Główny punkt w ofercie foteli tapicerowanych stanowią tzw. uszaki.

fotel-uszak-david
Fotel uszak David

To bardzo wygodne, a przede wszystkim eleganckie modele z wysokim oparciem, zakończonym charakterystycznymi wypustkami, czyli potocznie nazywanymi uszami. Idealnie komponują się zarówno w sypialni, salonie jak i pokoju dziennym. Dobrze będzie się prezentować także w Twoim gabinecie, aby Twój gość lub klient, pacjent mógł wygodnie się rozsiąść. Fotel uszak ozdobi zarówno nowoczesne jak i klasyczne wnętrze.

ELEGANCJA CZY WYGODA?

fotel-uszak-london-z-podnozkiem
Fotel uszak London z podnóżkiem

To spory dylemat, ale my wiemy jak znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Wystarczy, że zakupisz fotel uszak tapicerowany z naszej oferty, a te dwa składniki znajdziesz w wybranym przez siebie produkcie. Modele, które prezentujemy na stronie naszego sklepu internetowego są zarówno eleganckie jak i wygodne. Wspomniana wcześniej wygodna pianka dostosowuje się do Twojego ciała, a gdy opuścisz tylko miejsce w siedzisku, to powraca do wcześniejszego stanu.

fotel-uszak-lincoln
Fotel uszak Lincoln

Elegancja? Do każdego modelu możesz dobrać interesujący Cię kolor. Z pewnością Twój nowy zakup będziesz pasował do wnętrza Twojego salonu czy też sypialni. Tkaniny, którymi obite są nasze fotele, to bardzo wysokiej jakości materiały z polskiej hurtowni. Dokładnie zostały opisane na witrynie naszego sklepu, a także znajdziesz informacje w jaki sposób je czyścić.

POWRÓT DO DAWNYCH LAT

Nasze fotele to artykuły nawiązujące do dawnych epok jak i te, które kojarzą się ze współczesnością, a nawet przyszłością! Nie musisz odwiedzać antykwariatu, aby utrzymać swoje pomieszczenie w odpowiednim klimacie. U nas znajdziesz modele foteli do pokoju w interesującym Cię designie i to nowe, a nieużywane. Motywy kwiatowe, krata, dostępnych tkanin w naszym sklepie internetowym jest naprawdę bez liku.

fotel-uszak-justina
Fotel uszak Justina

Jeśli zdecydujesz się na zakup fotela utrzymanego w jasnej tonacji, to zyskasz na przestrzeni. Tak właśnie działa gra kolorów. Zarówno w przypadku foteli naśladujących przeszłość jak i nowoczesny design punktem łączącym te dwa rodzaje modeli jest fakt, że pod względem funkcjonalności nic się nie zmieniło. To w dalszym ciągu najważniejszy aspekt, który powinieneś wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu.

Mimo wielu przeobrażeniom jakie przechodziły fotele tapicerowane, to nadal kojarzą się z komfortem, luksusem. Współcześnie przybierają bardzo wymyślne kształty, które znajdziesz w naszej ofercie, ale każdy z tych modeli wpasujesz w wiele aranżacji. Niektóre fotele są bardzo stylowe, ale tak naprawdę świetnie nadają się do codziennego użytku. Komfort i elegancja uszaków oraz pozostałych modeli tkwi w ich obiciu. Odpowiedni wybór tkaniny możesz dokonać przy wsparciu naszych konsultantów. Oni chętnie Ci doradzą, a dodatkowo dokonają indywidualnej wyceny. Bo chcemy, żebyś był zadowolony ze swojego wyboru.

You may also like