BIURKA SZKLANE – POWIEW NOWOCZESNOŚCI W TWOIM BIURZE

Biurko szklane Masumi

BIURKA SZKLANE – POWIEW NOWOCZESNOŚCI W TWOIM BIURZE

Drewno czy szkło? O to odwieczne pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Co jest bardziej praktyczniejsze? Który materiał wygląda lepiej, estetyczniej? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwe czynniki, które wpływają na wybór danej opcji przez naszych klientów. Jeśli znajdujesz się w momencie urządzania swojego własnego biura, to powinieneś zagłębić się w naszą lekturę.

Biurka szklane
Biurko szklane Soft Line Main Desk

Nie będziemy owijać w bawełnę. Postaramy się przekonać ciebie do zakupu szklanego biurka, dlaczego? Szklany blat to oznaka nowoczesności i przyszłości. Taki design zrobi wrażenie na osobach, które będą odwiedzać pomieszczenie, w którym spędzasz sporą część swojego dnia. Pamiętaj, nie liczy się tylko wygląd, ważna też jest funkcjonalność.

SZKŁO TO OZNAKA ELEGANCJI

Szklany materiał dodaje każdemu pomieszczeniu lekkości i nutki oryginalności. Mebel wydaje się optycznie lżejszy i nie przytłoczy w żaden sposób małego metrażu. W naszej ofercie znajdziesz biurka zarówno z białego szkła jak i czarnego. Jest to oczywiście szkło hartowane, więc porzuć stereotyp, że ten materiał jest kruchy i mniej wytrzymały niż meble drewniane. Chcesz dodać nieco chłodu do pomieszczenia? W końcu tutaj tylko pracujesz i powinieneś spędzać w nim więcej niż 8 godzin swojego czasu! Poza tym zastosowanie szkła w twoim pomieszczeniu sprawi, że będzie bardziej rozświetlone i będzie wyglądało bardziej przestronnie.

Biurka szklane
Biurko szklane Net

Proponowane przez nas biurka ze szklanym blatem to przedstawiciele niebanalnego designu. Tak wygląda właśnie profesjonalizm i wyczucie smaku. Mieszanka szklanego blatu z antykami? Dlaczego nie! Spróbuj, a połączenie przeszłości z przyszłością może zaskoczyć nie tylko Ciebie, ale także wielu odwiedzających Cię osób.

ŻEROMSKI MIAŁ RACJĘ

Pamiętasz wizję szklanych domów w powieści „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego? To potwierdzenie teorii na to, że nic nie jest bardziej funkcjonalne niż szkło! Masz wątpliwości? Za moment zostaną rozwiane. Zapewne tak jak wszyscy lubisz czystość. Szkło jest idealnym tworzywem na to, aby dostrzec najmniejsze zabrudzenie. Biurka szklane są łatwe w utrzymaniu czystości, każdą smugę łatwo dostrzeżesz i za pomocą szmatki w bardzo prosty sposób ją usuniesz. Dzięki temu trwałych plam i zacieków nie uświadczysz.

Biurka szklane
Biurko szklane Z-Line Computer white

Nasze biurka szklane skonstruowane ze szkła hartowanego to nie tylko sam blat. Nie zapominajmy o stabilnych i wytrzymałych nogach wykonanych ze stali hartowanej. Często w naszej ofercie znajdziesz szklane biurka na kółkach. Za ich sprawą przesuwanie szklanego mebla będzie jeszcze prostsze niż sobie to byłeś w stanie wyobrazić. Lekkość, a także zwinne kółka pozwolą Ci na małe przemeblowanie, które będziesz mógł przeprowadzić w każdej chwili. Dzięki czemu nie będziesz musiał zasłaniać okna, przez które wpadają promienie słoneczne wprost w Twój monitor. Wystarczy, że przemieścisz swoje biurko i nadal będziesz mógł się cieszyć naturalnym oświetleniem!

WYBRAĆ RAZ, A DOBRZE

Jak najlepiej wybrać mając tyle możliwości? Czarne czy białe szkło? Dopasuj takie rozwiązanie, aby wszystko w twoim biurze pasowało do siebie. Poza tym połączenie bieli z czernią jeszcze nikomu nie odbiły się przysłowiową czkawką. To znowu kwestia designu, a w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wachlarz rozwiązań, z którego na pewno dobierzesz coś specjalnie dla siebie.

Biurka szklane
Biurko szklane Avante – Laptop Desk biale
Biurka szklane
Biurko szklane Avante – Laptop Desk czarne

Zwróć uwagę przy dokonywaniu decyzji do czego tak naprawdę będziesz używać swojego biurka. Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie położysz swojego laptopa, to potrzebujesz mały szklany blat, na kółkach o regulowanej wysokości.

 

Takie rozwiązania znajdziesz w naszej ofercie i to w bardzo korzystnych cenach. Może także służyć jako stojak do projektora za pomocą którego wyświetlisz prezentację czy miejsce na ekspozycje materiałów informacyjnych, reklamowych w twoim biurze.

Zapoznaj się z naszą unikatową ofertą oryginalnych szklanych biurek. Wykonane są z najwyższej jakości hartowanego szkła, dzięki stabilnej i bardzo mocnej konstrukcji są w stanie wytrzymać bardzo wiele, przez bardzo długi okres czasu. Do tego prezencja biurka szklanego to naprawdę wysoki poziom i nieprzeciętne wzornictwo. Jak można zauważyć, są one nad wyraz nowoczesne, po prostu gustowne, a przede wszystkim dla ciebie.

Biurka szklane to specjalność Mateusza, naszego fachowca od mebli oryginalnych,

jeszcze więcej ciekawostek dowiecie się w naszym sklepie meblowym www.nameblowej.pl

You may also like